Silnik wysokoprężny firmy Cummins w formie pendrive
8 MAR

Silnik wysokoprężny firmy Cummins w formie pendrive

Pendrive 3D silnik wysokoprężny prezentujący firmę Cummins.

Cummins Inc jest amerykańskim koncernem, który zajmuje się konstrukcją i projektowaniem silników wysokoprężnych oraz innych układów napędowych. Zaopatrują m.in. producentów autobusów, ciężarówek, maszyn budowlanych i rolniczych. Firma ta powstała w 1919 roku dzięki dwóm ambitnym, przedsiębiorczym osobom.

Dysk USB w kształcie silnika CUMMINS

Nazwa firmy pochodzi od nazwiska jednego z założycieli, który w silnikach wysokoprężnych widział przyszłość, postawił na niezawodność i trwałość. Nasza firma również stawia sobie za cel proponowanie produktów niezawodnych i trwałych, nie chcąc zawieźć tak potężnej firmy jak Cummins zabraliśmy się za odwzorowanie silnika, który ma być spersonalizowanym pendrive USB. Koncern zaplanował wprowadzić na rynek w 2019 roku elektryczne układy napędowe, w 2020 roku natomiast planuje zaprezentować także silniki elektryczne o zwiększonym zasięgu, przeznaczone do pracy na dłuższym dystansie. Wykonany przez USB Create USB 3D jest akcją promocyjną zapowiadającą ten nowy produkt.

Pendrive USB silnik Cummins

Silnik jest machiną złożoną z wielu elementów i detali, tu bardziej skupiliśmy się na ogólnej charakterystyce, gdzie samo logo tak znanego koncernu kojarzy się z niezawodnością. Kolory loga firmy to czerwień, biel lub czerń, wybór koloru pendrive padł na czerwony, gdzie zostały naniesione detale kojarzone właśnie z silnikiem. Gwarantujemy niezawodną jakość proponowanych przez naszą firmę gadżetów reklamowych, w pendrive zawsze stosujemy pamięci sprawdzonych producentów, materiał, z którego wykonany jest pendrive cechuje trwałość, wysoka jakość tworzywa odpornego na odbarwienia czy czynniki atmosferyczne.