Beczka pełna piwa - pendrive 3D dla Browaru Tyskie
20 MAR

Beczka pełna piwa - pendrive 3D dla Browaru Tyskie

Beczka piwa Tyskie Niepasteryzowane - breloczek, pendrive 3D.

Browaru Tyskie nie trzeba przedstawiać, każdy amator piwa z pewnością nie raz wlewał do szklanki czy kufla właśnie to piwo. Dla smakoszy tego złotego trunku browar Tyskie w 2016 roku wprowadził na rynek nowy wariant piwa - Tyskie Niepasteryzowane chmielone na zimno.

Pendrive w kształcie beczki Tyskie

Na okoliczność tego wydarzenia zlecono naszej firmie wykonanie praktycznego, niebanalnego breloczka, który jest jednocześnie funkcjonalny jako pendrive 3D, taka beczka pełna .. pamięci :) Ten gadżet promocyjny miał trafić w ręce obecnych i przyszłych miłośników Tyskiego.

Pendrive 3D w kształcie beczki browaru Tyskie

Zielona beczka nawiązuje do zielonych akcentów kolorystycznych dla tej odmiany Tyskiego, chcąc otrzymać produkt idealnie odzwierciedlający oryginał przy projekcie zaplanowaliśmy każdy detal. Pendrive otwiera się w miejscu gdzie otwiera się tradycyjna beczka, obręcze trzymają "drewnianą" konstrukcję. Królewskie logo Tyskie wymaga sporo precyzji by nanieść je w tak minimalistycznej wielkości na malutką beczkę, wizualny efekt końcowy jest dna nas w pełni zadowalający, taki sam był dla zleceniodawcy.

Dysk USB Tyskie - Beczka

Jesteśmy przekonani, że dzięki zastosowaniu materiału i farb najwyższej jakości a także zastosowaniu pamięci usb niezawodnych producentów pendrive beczka Tyskie jest doskonałym użytecznym i niebanalnym gadżetem reklamowym.