Kopiarka Konica Minolta jako funkcjonalny pendrive 3D
7 MAJ

Kopiarka Konica Minolta jako funkcjonalny pendrive 3D

Drukarka/kserokopiarka kolorowa ze skanerem - idealnie funkcyjne urządzenie też jako pendrive 3D

Konica Minolta oferuje urządzenie wielofunkcyjne z myślą o pracy w małym lub średnim biurze. Daje możliwość wydruku formatu A4 i A3 także w kolorze. Łączy w sobie drukarkę, kserokopiarkę oraz skaner. Zlecenie wykonania gadżetu reklamowego pendrive 3D odwzorowującego ten właśnie sprzęt było wyzwaniem, którego z chęcią się podjęliśmy.

Pendrive w kształcie drukarki Konica Minolta

Pendrive z pewnością będzie pomocny w codziennej pracy biurowej ma być niezawodny jak firma Konica Minolta. Wykonaliśmy zminimalizowaną kopię urządzenia wykorzystując materiały najwyższej jakości.

Dysk USB Model Drukarki

Przy projekcie uwzględniono każdy detal charakterystyczny tego produktu - szuflady, podajnik papieru, logo również udało nam się idealnie wkomponować w sposób wyraźny i czytelny. Jest to jeden z projektów, który przysporzył nam wiele satysfakcjonującej pracy. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że stworzyliśmy gadżet reklamowy pendrive 3D łączący wymagania firmy Konica Minolta z funkcjonalnością nośnika danych.

Pendrive Konica Minolta

Korzystamy z pamięci USB tylko sprawdzonych producentów co pozwala nam zapewnić użytkownikowi bezpieczeństwo wgrywanych danych.