Pamięci USB PVC

 

Na zamówienie produkujemy pamięci USB indywidualne. Nasza oferta jest szeroka, a możliwości techniczne ogromne. Ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia. Wykonujemy między innymi pendrive z logo firmy, a także przyciągające wzrok, wyjątkowo ciekawe pendrive indywidualne. Pamięć USB w kształcie produktu to spersonalizowany pendrive kojarzony wyłącznie z daną działalnością, firmą czy wydarzeniem. Przygotujemy także oryginalne USB w kształcie logo.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, wszystkie szczegóły dopracujemy tak, by gotowy gadżet w 100% spełniał oczekiwania naszego Klienta. Wykonamy na zamówienie w pełni spersonalizowane USB 2D z dowolnym nadrukiem (logo/grafika firmowa), a także USB 3D – w każdym kształcie. Samochód? Traktor? Butelka? Hamburger? Dla nas nie ma kształtów niewykonalnych, jeśli chodzi o pendrive indywidualne. Gadżety reklamowe tego typu nie tylko zaskoczą efektem wizualnym, ale również będą użyteczne. Połączenie reklamy z praktycznością daje pewność skutecznej promocji.

Gwarantujemy nie tylko doskonały efekt wizualny naszych pendrive z logo i pamięci USB w dowolnym kształcie, ale również wyjątkową praktyczność ostatecznego produktu. Korzystamy jedynie z pamięci sprawdzonych producentów, gdzie kluczowa jest szybkość zapisu/odczytu oraz bezpieczeństwo danych. 

Oferujemy również usługi dodatkowe do naszych pamięci USB w indywidualnym kształcie – np. wgranie w pamięć materiałów marketingowych z funkcją AutoRun oraz zabezpieczenie ich przed usunięciem.