ŁADOWARKI INDUKCYJNE PVC     

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna PVC to kolejny pomysł na połączenie nowoczesnych technologii i skutecznej, nieszablonowej reklamy. Brandowana ładowarka indukcyjna to gadżet reklamowy nowatorski a przy tym użyteczny i praktyczny. Jest to produkt na tyle nowoczesny, że z pewnością wzbudzi zainteresowanie zarówno osoby obdarowanej takim gadżetem jak i osób trzecich. Nie ma ograniczeń co do kształtu, koloru czy nadruku, tu przy realizacji zamówienia sugerujemy się tylko i wyłącznie pomysłem naszego Klienta.

Ładowarka indukcyjna PVC zdecydowanie przebija swoją praktycznością wiecznie poplątane kable a dla użytkowników telefonów, którzy nie mogą sobie pozwolić na rozładowanie telefonu stanie się gadżetem niezastąpionym.

Bezprzewodową ładowarkę indukcyjną, której nowoczesny design już sam w sobie stanie się reklamą przygotujemy zgodnie z wizją i pomysłem osoby zlecającej. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dbamy o każdy detal, który ma znaczący wpływ na efekt końcowy.

Warto zaznaczyć, że taki gadżet reklamowy będzie odebrany nie tylko jako forma reklamy ale także jako pomoc w codziennym użytkowaniu telefonów komórkowych.