KABLE PVC

W naszej personalizowanej ofercie posiadamy również bardzo praktyczne kable PVC 4w1. Ten przydatny gadżet z pewnością zwraca na siebie uwagę, dzięki czemu skutecznie wyróżnia na tle konkurencji.

Przeznaczone do szerokiej gamy urządzeń, kable reklamowe PVC staną się gadżetem, bez którego Klient nie ruszy się z domu. Kilka końcówek pozwala na ładowanie urządzeń elektrycznych z różnymi wejściami wprost z portu USB, bez konieczności noszenia ze sobą kilku różnych ładowarek. To rozwiązanie, które znacznie ułatwia życie – przydatne dla osób w każdym wieku, zarówno w pracy w domu jak i w szkole czy w podróży.

Stawiamy na dowolną personalizację i atrakcyjne wizualnie brandowanie. Wiemy, że w reklamie liczy się nowoczesny design i wysoka jakość. Zestaw kabli PVC 4w1 może mieć dowolny kształt i kolorystykę, na który naniesiemy logo firmy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, nad projektem pracujemy do momentu pełnej satysfakcji naszego Klienta.

Kable PVC 4w1 to innowacyjny gadżet technologiczny, praktyczny i funkcjonalny. Jest gadżetem używanym na co dzień przez co staje się świetnym sposobem na niebanalną reklamę.