Pendrive USB 3D świnka JBB Bałtyga
18 MAR

Pendrive USB 3D świnka JBB Bałtyga

Pendrive USB 3D przygotowany na Targi dla Zakładu Mięsnego JBB Bałtyga.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Bałtyga powstał w 1992 roku i jest firmą rodzinną. Oferuje doskonałej jakości kabanosy, kiełbasy, wędzonki, parówki a także wędliny i wyroby garmażeryjne. Dział marketingu zlecił nam wykonanie gadżetu reklamowego głównie na potrzeby promocji na targach. Wybór padł na pendrive 3D w kształcie czerwonej świnki, dlaczego?

Pendrive silikonowy 2D świnka JBB

Zakład Mięsny JBB proponuje swoje produkty głównie z mięsa wieprzowego zawsze najwyższej jakości, dlaczego czerwona? Są to kolory firmowe JBB. Nasi projektanci - każdy ze swoją wizją wzięli się za projektowanie małego czerwonego wieprza, pomysłów nie brakowało lecz ostatecznie wybór padł na świnię w całości. Precyzyjnie odwzorowane kształty, charakterystyczny ryjek, zadbaliśmy o każdy szczegół.

Pamięć USB w kształcie świnki JBB

Solidna firma wymaga by solidny był jej nośnik reklamy. Udało się uzyskać efekt zadowalający obie strony w 100%. Spersonalizowany pendrive 3D z pamięcią sprawdzonych producentów gwarantuje szybkość zarówno zapisu jak i odczytu danych oraz ich bezpieczeństwo. Tego typu gadżet jest praktyczny i pomocny w codziennej pracy.