Pamięć USB  w kształcie logo Pampers
8 MAR

Pamięć USB w kształcie logo Pampers

Pampers - marka kojarzona z pieluszką jednorazową nazwaną historycznym wynalazkiem, logo Pampers jako gadżet reklamowy.

Historia pamperów - pieluch, które zrewolucjonizowały świat mam przewijających dzieci sięga 1944 roku, Marion O'Brien Donovan w 1946 roku zmodyfikowała prototyp dodając metalowo-plastikowe zatrzaski i tak w skrócie powstał produkt, bez którego w dzisiejszym świecie ciężko by było mamom sobie poradzić. Pampers to nie tylko pieluchy ale i cały zestaw środków pielęgnujących niemowlęta.

Pendrive 3D w kształcie logo Pampers

Logo Pampers kojarzy się z dobrą jakością, niezawodnością, estetyką wykonania a także z wygodą użytkowania. Niezależnie od pozycji firmy na rynku utrwalanie w świadomości klienta swojej marki jest niezwykle istotne, pozwala być o krok do przodu przed konkurencją.

Pendrive silikonowy logo

Producent tej marki zlecił nam wykonanie gadżetu reklamowego - pendrive USB. Najważniejszym celem było zachowanie kolorystyki kojarzonej z Pampers oraz przeniesienie szczegółowej grafiki na rewers pendrive. Skupiliśmy się na dobraniu odpowiedniej farby, kilka prób kolorów tak aby dobrać ten idealny, zachowanie proporcji napisu Pampers tak by nie był zbyt krzykliwy ale właściwie zauważalny. Zadaniem wymagającym precyzji i dokładności okazało się wykonanie uśmiechniętej, zadowolonej kropli wpadającej wprost do pieluszki. Ostateczny projekt zaakceptowany przez osobę zlecającą został wysłany do fabryki, zanim jednak trafi do klienta przechodzi szczegółowe testy jakościowe.

USB 3D w kształcie logo

Jak przy każdym zleceniu tak i podczas realizowania tego zamówienia pendrive cechuje niezawodność użytkowania, w ślad za solidną marką musi iść solidny, sprawdzony gadżet reklamowy. Pendrive 3D jest nowością na rynku pamięci przenośnych, co daje przewagę, że właśnie ten zostanie wybrany przez użytkownika w codziennej pracy.