Produkcja dla Browaru Tyskie
10 MAR

Produkcja dla Browaru Tyskie

Samochód Browaru Tyskie jako przykład reklamy i promocji spotu reklamowego - "Bawarskie miasteczko Tyskiego".

"Bawarskie miasteczko Tyskiego" pod taką nazwą browaru Tyskie w podwarszawskim Nadarzynie odbywała się akcja spotu reklamowego. Wybudowana dla tej realizacji scenografia była jedną z największych na rynku reklamowym w ostatnim czasie. Jednym z elementów scenografii jest stary samochód dostawczy z początków lat motoryzacji zaopatrujący miasteczko w piwo Tyskie.

Pendrive 3D samochód Tyskie

Samochód ten jako jeden z najważniejszych elementów w tym spocie został wybrany na gadżet reklamowy związany z tą kampanią. Na zlecenie browaru z ogromną przyjemnością wykonaliśmy pendrive odwzorowujący samochód zachowując każdy detal. Zlecenie to było dla nas wyzwaniem jakie lubimy, wymagało wykazania się kreatywnością i dokładnością o najmniejszy szczegół.

Pendrive silikonowy w kształcie samochodu

Kolorystyka auta została dostosowana wzorując się na oryginale. Logo Tyskie, w którym korona pełni najważniejszą rolę a pod nią szarfa z nazwą browaru to pierwszoplanowe elementy wizerunku, krawędzie obramowania i napisów mają poniżej 0,3mm szerokości. W realizacji udało nam się idealnie zaprezentować logo zarówno na pace samochodu jak i na drzwiach.

Pamięć USB w kształcie samochodu Tyskie

Zachowaliśmy również dużą ilością detali - dawne szprychowe koła, błotniki, światła oraz bardzo drobne nacięcia chłodnicy silnika. Pendrive w kształcie samochodu idealnie kojarzy się zarówno z browarem Tyskie jak i z reklamą, w której mieszkańcy miasteczka częstują się piwem wprost z dostawczaka. Zastosowanie dużych pojemności i szybkich pamięci pozwoliło by przeznaczenie gadżetu nie skończyło się w szufladzie tylko stało się codziennym przydatnym narzędziem wykorzystywanym w biurach i domach.