Tauron - pendrive w kształcie worka ekogroszku
10 MAR

Tauron - pendrive w kształcie worka ekogroszku

Worek ekologicznego ekogroszku jest gadżetem reklamowym firmy Tauron jako nowej usługi na rynku paliw węglowych.

TAURON ekogroszek jest nowym produktem na rynku ekologicznych paliw węglowych, do sprzedaży został wprowadzony w sierpniu 2017 roku. Z pewnością wzrok przykuwa kolor opakowania, który wyróżnia się na tle czarnych czy szarych brudnych worków. Ten pochodzący wyłącznie z kopalń Grupy TAURON węgiel został pozytywnie odebrany przez polski rynek i cieszy się popularnością.

Pendrive 3D worek Tauron

Świetnym pomysłem reklamowym, który z przyjemnością zrealizowaliśmy jest pendrive w kształcie worka. Wyzwania lubimy najbardziej a tu ich nie brakowało, pierwszy z nich to kolor intensywny różowo-fioletowy, dobranie odpowiedniej farby zajęło wiele prób i testów ale osiągnięty rezultat cieszy wszystkich. Malutki worek pendrive 3D nie daje również zbyt dużej powierzchni stąd naniesienie na niego opisów tak żeby były one czytelne wymagało sporo kombinacji, które również zakończyły się sukcesem.

Pamięć USB w kształcie worka Tauron

W rezultacie osiągnęliśmy cel, czytelny worek, który już swoim wyglądem informuje, że jest wyjątkowy, ekologiczny, zgodny z naturą co jest niezmiernie ważne w dzisiejszym świecie. Spersonalizowany pendrive 3D w kształcie worka z ekogoroszkiem wyposażony w pamięć wyłącznie od sprawdzonych dostawców jest świetnym sposobem na promocję wprowadzanego na rynek produktu. Jest to praktyczny gadżet reklamowy, wykorzystywany na co dzień więc jednocześnie jest doskonałym nośnikiem reklamy.

Pamięć USB 3D silikonowa - Worek Tauron