Proces realizacji

 

Stawiamy na najwyższą jakość – zarówno naszych produktów jak i obsługi Klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by finalny efekt naszej pracy nie tylko w 100% spełniał oczekiwania Klienta, ale również stał się wyjątkową i skuteczną formą reklamy.

Specjalizujemy się w produktach skrojonych na miarę. Wykonujemy między innymi pamięć USB o dowolnym kształcie, a także powerbank o indywidualnym kształcie, a ponadto inne personalizowane gadżety i opakowania. Nasze produkty wyróżniają się oryginalnością i wysoką jakością wykonania.

Przez cały etap pracy nad projektem naszemu Klientowi przydzielony jest indywidualny konsultant, który dopilnuje, by współpraca z nami była w pełni satysfakcjonująca. Zapewniamy kompleksową obsługę od projektu do produktu finalnego.

  

 

1. Zdjęcie produktu

2. Szkice 2D

3. Model 3D

4. Gotowy pendrive

 

 

KROK 1:

Zapytanie 

 

Gadżet reklamowy inny niż wszystkie? USB w kształcie produktu lub USB w kształcie logo! Tworzymy gadżety oparte na pomyśle, wizji czy wyobraźni Klienta. Do wykonania zlecenia wystarczy nam zdjęcie, rysunek czy opis słowny zamawianego produktu oraz informacje co do koloru i wielkości.
Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

 

 

 

KROK 2:

Oferta i projekt graficzny

 

Na tym etapie zostanie przydzielamy konsultanta, który pozostaje do wyłącznej dyspozycji Klienta. W oparciu o przesłane materiały przygotujemy projekt graficzny w 2D lub 3D, który prześlemy do akceptacji, wraz z ofertą cenowo-terminową.

Precyzyjna wizualizacja pozwoli już na etapie projektu zobaczyć, jaki będzie efekt ostateczny naszej pracy, tu także ustalimy ewentualne poprawki. Na podstawie przesłanych uwag i wskazówek udoskonalimy ostateczny wygląd zamawianego produktu, by był perfekcyjny i w pełni satysfakcjonujący.

 

 

 

KROK 3:

Produkcja

 

Po zaakceptowaniu projektu oraz warunków zamówienia zajmiemy się produkcją próbki. Wykonamy jedną sztukę i zrobimy jej bardzo dokładną sesję zdjęciową. Szczegółowe zdjęcia gotowego produktu prześlemy do akceptacji.

Na tym etapie można zgłosić jeszcze niewielkie poprawki – naniesiemy je w projekcie końcowym, a gdy zostanie zaakceptowany zajmiemy się produkcją masową całego zamówienia.

 

 

 

 

 

 

KROK 4 : 

Kontrola jakości i wysyłka

 

Zanim zamówienie zostanie wysłane, gotowe produkty będą musiały przejść jeszcze nasze testy jakościowe. Przyjrzymy się im dokładnie – zarówno jeśli chodzi o aspekty wizualne, jak i techniczne. Szczegółowa kontrola jakości to niezwykle ważny etap naszej pracy, dzięki któremu będziemy pewni, że wykonaliśmy produkty wyłącznie najwyższej jakości.